Jestliže Vás tento projekt oslovil a chtěli byste se stát součástí skupiny Doteku světla, můžete nás oslovit (stránka Kontaktujte nás). Do e-mailu napište do předmětu slovo: Fotograf.

Než nám napíšete, prosím přečtěte si tyto následující informace:

Dotek světla fotografy vybírá na základě jejich portfolia. Fotograf musí mít zkušenost s focením dětí, nesmí se začít učit rovnou na dětech s hendikepem. Zároveň nechceme, aby pro fotografa byl Dotek světla primárně zdroj reklamy, hledáme fotografy, kteří jsou již zavedení a reklamu nepotřebují. Dáváme přednost profesionálům, ale šikovné amatéry bereme taky.

Konečné stanovisko o přijetí/nepřijetí stanovuje komise, která musí mít minimálně 5 hlasů od skupiny koordinátorů projektu. Z tohoto důvodu je možná prodleva mezi Vaší poptávkou a výsledkem.

Dále se prosím podívejte do naší mapy, fotografy ze stejné obce, nebo lokality nebereme, pokud byste nedojížděli někam, kde nemáme pokrytí (potřeba uvést v žádosti, lokaci, nebo instituci, se kterou nyní individuálně spolupracujete). Je to z toho důvodu, že i tak na nafocení dítěte z Vaší lokace (zvláště v poslední době, kdy se focení kvůli pandemii často odkládá a není pro lidi prioritou) můžete čekat rok dva a více fotografů na jednom místě pouze sníží šanci na to udělat dobrý skutek.

O přijetí můžete žádat opakovaně. I pokud jsme Vás před časem nevzali, je možné, že se změní poměr fotografů ve Vaší lokalitě a samozřejmě počítáme i s progresem ve Vašich fotografických dovednostech v časové ose.

Těším se na případnou spolupráci.

Za Dotek světla Jana Siťa Slováčková