- - o nás

Nabídka fotografování

Líbí se vám tyto fotky? Možná i vy máte v rodině nebo svém okolí někoho, kdo je pro ostatní inspirací tím, jak se statečně pere se svým nelehkým osudem, jak se dokáže smát a užívat si života. I my si vážíme takových bojovníků a chtěli bychom udělat jim a jejich blízkým radost. Chceme vyfotit jejich úsměv, jejich zářící očka při hrách s bratrem nebo sestrou, jejich spokojenou tvář v mámině nebo tátově objetí.

Podle možností rádi vyhovíme všem, kdo se na nás obrátí. Pokud máte zájem – kontaktujte nás.

Nabízíme jedno focení na místě podle dohody mezi fotografem a rodiči dítěte (v ateliéru, doma, v exteriérech nebo v nemocnici, pokud se podaří získat souhlas lékařů).

Ve výsledku rodiče získají 10 profesionálně upravených fotografií v digitální podobě.

V případě fotografování v nemocnici může být počet předaných fotografií menší – podle okolností (stav pacienta, názor lékařů, možnosti fotografovat).

Focení zdarma nabízíme dětem předčasně narozeným (střední, těžká a extrémně těžká nedonošenost – do 33+0 tt), které jejich rodiče objednají do jejich prvních narozenin (focení pak proběhne nejpozději do jejich druhých narozenin) a dětem s handicapem do patnáctých narozenin (vč. dětí dlouhodobě hospitalizovaných s vážným onemocněním – nabízíme focení přímo v nemocnici).

Před focením Vás vždy poprosíme o splnění následující podmínky –  pošlete nám příběh Vašeho dítěte, který pak přidáme k fotografiím. Jak má takový příběh vypadat se můžete inspirovat u příběhů již zveřejněných.  U focení nedonošených dětí bez vedlejších handicapů  starších tří měsíců ještě prosíme o jednu fotku z inkubátoru pro srovnání.

Zasláním příběhu automaticky souhlasíte s jeho zveřejněním společně s pořízenými fotografiemi:

„Souhlasím s tím, že veškeré mnou schválené fotografie a zaslaný příběh/příběhy k projektu „Dotek světla“ budou využívány pro marketingové účely projetku a eventuelních partnerů projektu.“

zp8497586rq

Mohlo by se vám také líbit...

1 komentář

  1. Iveta Tumpachova says:

    Dobry den mam predcasne narozena dvojcatka 28+5 , rodila jsem v lete,ale jednoho chlapecka mam stale v nemocnici… pokud by bylo mozne foceni na jare.. snad uz nam brasku do te doby pusti domu.
    Dekujem

Komentáře nejsou povoleny.