Možná i vy máte v rodině nebo svém okolí někoho, kdo je pro ostatní inspirací tím, jak se statečně pere se svým nelehkým osudem, jak se dokáže smát a užívat si života. A možná jste to Vy sami. I my si vážíme takových bojovníků a chtěli bychom udělat jim a jejich blízkým radost. Chceme vyfotit jejich úsměv, jejich zářící očka při hrách s bratrem nebo sestrou, jejich spokojenou tvář v mámině nebo tátově objetí.

Podle možností rádi vyhovíme všem, kdo se na nás obrátí. Pokud máte zájem – kontaktujte nás.

Nabízíme jedno focení na místě podle dohody mezi fotografem a rodiči dítěte (v ateliéru, doma, v exteriérech nebo v nemocnici, pokud se podaří získat souhlas lékařů).

Ve výsledku rodiče získají 10 profesionálně upravených fotografií v digitální podobě.

V případě fotografování v nemocnici může být počet předaných fotografií menší – podle okolností (stav pacienta, názor lékařů, možnosti fotografovat).

Focení zdarma nabízíme dětem předčasně narozeným (střední, těžká a extrémně těžká nedonošenost – do 33+0 tt), které jejich rodiče objednají do jejich prvních narozenin (focení pak proběhne nejpozději do jejich druhých narozenin)

a dětem s handicapem do patnáctých narozenin (vč. dětí dlouhodobě hospitalizovaných s vážným onemocněním – nabízíme focení přímo v nemocnici).

Před focením Vás vždy poprosíme o splnění následující podmínky –  pošlete nám příběh Vašeho dítěte, který pak přidáme k fotografiím. Jak má takový příběh vypadat se můžete inspirovat u příběhů již zveřejněných.  U focení nedonošených dětí bez vedlejších handicapů  starších tří měsíců ještě prosíme o jednu fotku z inkubátoru pro srovnání.

Zasláním příběhu automaticky souhlasíte s jeho zveřejněním společně s pořízenými fotografiemi:

„Souhlasím s tím, že veškeré mnou schválené fotografie a zaslaný příběh/příběhy k projektu „Dotek světla“ budou využívány pro marketingové účely projetku a případných partnerů projektu.“

Tím je ve většině případů myšleno, že kdybychom vyráběli nějaký leták, nebo Dotek propagovali v médiích, fotografie pořízená v rámci projektu se tam může objevit.

Dále prosím počítejte s delší dobou mezi objednáním-focením-zveřejněním příspěvků (od dnů do řádově měsíců). Jestliže je focení navázáno na nějakou další Vaši akci, jako je veřejná sbírka, charitativní koncert atd… prosím napište nám to, abychom mohli ve spolupráci s Vámi vydání fotografií synchronizovat dle akutální potřeby.  Velmi rádi zveřejníme také transparentní účet Vašeho dítěte, případně prolink na charitativní akci a podpoříme tak její PR.

Technická:

Protože pod tímto článkem je nejvíce komentářů a vzkazů, kde se snažíte objednat si touto formou focení, tak doplňuji, že nás musíte kontaktovat pouze způsoby uvedenými na stránce Kontaktujte nás.

Na komentáře k jednotlivým článkům odpovídáme většinou se zpožděním a ani tak není zaručeno, že Vám naše odpověď v pořádku dorazí, nemáme na Vás žádný zpětný kontakt a proto není možné považovat okomentování jakéhokoli článku na webu za objednání našich služeb.

 

V případě, že máte zájem o placené služby našich fotografů, můžete je najít v naší interaktivní mapě dle Vašeho bydliště a individuálně se objednat.

Děkuji za pochopení.

Aktivní google mapa s odkazy na jednotlivé fotografy je neustále aktualizována

9 komentář

 1. Petra Lastomirská says:

  Dobrý den jsem maminka skoro 9lete dcerky Elišky,když jí bylo 6tydnu dostala se do nemocnice na oddělení ARO Motol se zákeřným bacilem Zlatý stafilokok a šlo o minuty.Ležela v umělém spánku 6dni a pak na oddělení JIP.Bohuzel jak ukázal čas tak Elince zjistili lékaři těžkou vadu řeči,oslabený zrak a sluch a vývojovou disfazii.Dnes chodi do 1.tridy a bojuje s učením .Ale je to naše sluníčko ,které nadevsechno milujeme a pomáháme ji jak se dá.s pozdravem maminka Petra ,tatínek Emil a šestá Tereza a naše Eliska

 2. Olga strublova says:

  Dobrý den jsem maminkou dvou neskutečných zázraků a to 10leteho Martinka který je autista s těžkou mentální retardaci a také 3leteho Tobiáš který se narodil předčasně ve 30tt a nyní zcela zdravý, ráda bych se dozvěděla více o vašem projektu

  1. admin says:

   Dobrý den, paní Olgo, o projektu se dozvíte vše na stránce Nabídka fotografování. Pošlete nám příběh a my Vám seženeme fotografa. Předběžně myslím, že Martínek splňuje naše podmínky, Tobiáš ne, předčasně narozené děti fotíme pouze do prvních narozenin, ale v rámci focení Martínka se Tobiáš na fotkách samozřejmě objeví stejně jako celá rodina, pokud si to budete přát. Kontaktujte nás prosím prostřednictvím formuláře na stránce Kontaktujte nás. S pozdravem Jana Siťa Slováčková

 3. Andrea Neugebauer says:

  Dobrý den, mám 3,5 letého chlapečka Filipa s dětskou mozkovou obrnou a psychomotorickou retardací. Měla bych zájem o focení, bylo by možné se domluvit na nějakém termínu? Děkuji mnohokrát, Andrea Neugebauer

 4. Fleglova Monika - syn Filip says:

  Dobry den, jsem maminka predcasne narozeneho chlapecka, tyden 28+0. Radi bychom se prihlasili a podelili o nas pribeh. Bohuzel pisete, ze prihlaseni musi probehnout do 1.roku ditete. Rok mu byl 16.9.2018, ale dozvedela jsem se o tom az nedavno. Aktualne je mu tedy 14 mesicu a korigovany rok mu bude za mesic. Je jeste mozne se prihlasil? Dekuji za odpoved, Fleglova M.

 5. Michaela says:

  Dobrý den,
  mám kamarsdy, kteří by také rádi zveřejnili svůj příběh a já jim s tímto pomáhám. Rada bych jim domluvila s vaši spoluprácí foceni s fotografem a zaslala jejich příběh spolu s fotodokumentaci.
  Bylo by možné se domluvit?

  S pozdravem,
  Vlčková Michaela

  1. admin says:

   Dobrý den,
   můžete nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu (stránka kontakt) nebo přes naši facebookovou stránku Dotek světla.

   Kamarádi musí mít předčasně narozené dítě do 1 roku věku anebo dítě s hendikepem do věku 15 let.

   S pozdravem Jana Slováčková

 6. Iva Zajícová says:

  Dobrý večer, chtěla jsem se informovat, zda je focení pro deti s handicapem zdarma i pro starší děti. Dcerka se narodila předčasně a trpí DMO. Je sedmileté a pohybuje se na vozíku.Mela bych zájem o nafoceni se sourozenci. Udělalo by nám to velikou radost. Děkuji za odpověď. Zajícová Iva

  1. admin says:

   Dobrý den, focení v rámci našeho projektu je dostupné pro hendikepované děti až do věku 15 let, takže dcerku klidně můžete do projektu přihlásit, ideálně prosím přes naši e-mailovou adresu, nebo facebookovou stránku.

   S pozdravem Jana Slováčková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *