- - o nás

pro fotografy

Jsem fotograf,  jak mohu požádat o přijetí do vašeho týmu?

Napište nám na naši emailovou adresu dotek.svetla@seznam.cz, zašlete nám odkaz na své portfolio (web/FB/blog), informaci odkud jste a jaké máte zkušenosti.

My se Vám v blízké době ozveme, jestli Vás zařadíme do našeho týmu spolupracujících fotografů.

A prosím, nezlobte se, když Vás nevybereme. Snažíme se posilovat pouze regiony, kde je hodně poptávek a málo fotografů.

Fotografy do oslabených oblastí vybíráme podle několika hledisek, u každého fotografa zasedá online  komise regionálních koordinátorů.

Jaké jsou požadavky, pokud se chci stát fotografem Doteku světla?

Fotografy vybíráme komisionálním způsobem podle tří základních kritérií:

1.

Obsazenost v daném regionu, potřeba posílení regionu, stabilizace oblasti, dojezdové možnosti, bezbarierový atelier atp.

2.

Fotograf má stabilní klientskou základnu, nechce se na základě spolupráce s Dotekem zviditelnit, nejde mu primárně o jeho vlastní PR v začátcích kariery, nebo v těžším období bez zakázek – ale o to udělat přes vlastní vytížení dobrou věc.

3.

Fotograf je do jisté míry zkušený, jeho potrfolio obsahuje dětskou a rodinnou fotografii, splňuje požadavky na vyvážený fotografický výstup z hlediska ostrosti, barevnosti, smysluplné kompozice, kreativity, ovládá profesionální postproces.
Na základě zkušeností i svým povahovým nastavením  není zbytečně konflitní, umí jednat s lidmi, umí vyjít vstříc požadavkům zákazníka, vcítit se do jeho potřeb, aniž by to bylo na úkor jeho profesionálního pohledu, zvládá umění kompromisu.

.

Když jsem zařazen mezi fotografy Doteku světla, mohu na svých stránkách uveřejnit banner a informovat o tom, že s Dotekem světla spolupracuji?

Ano! Budeme jenom rádi, pokud budete informace o našem projektu šířit dál.

.

Co poskytuji rodinám jako fotograf Doteku světla?

Požadujeme, aby rodina dostala výstup 10 profesionálně upravených fotografií v digitální podobě.

Formu předání domluvíte individuálně s rodinami/klienty (CD/DVD, centrální úložiště, úschovna) k oboustranné spokojenosti.

Samozřejmě jakýkoli další bonus je na Vás.

.

Co když mne nevyberete mezi spolupracující fotografy? Mohu pomoci nějak jinak?

Je nám velice líto, pokud jste nebyli vybráni. Budeme rádi, pokud nám i přes odmítnutí zachováte svou přízeň. I pouhé sdílení informací o našem projektu pomáhá. Děkujeme.

.

Máte-li jakékoli další otázky, napište nám na

dotek.svetla@seznam.cz

zp8497586rq

Mohlo by se vám také líbit...